9.4 C
Brno
Středa, 22 března, 2023
DomůDům a bytJak na srozumitelnější inzerát: 2D a 3D půdorysy

Jak na srozumitelnější inzerát: 2D a 3D půdorysy

Při výběru nemovitosti na realitním portálu je velmi důležitá přehlednost inzerátů. Zájemcům o nabízeném bytě či domě hodně napoví i správně nakreslený půdorys.

2D a 3D půdorysy jsou velmi efektivní součástí inzerátu. Jejich přítomnost je vnímána jako autentická snaha makléře ukázat nabízenou nemovitost realisticky a profesionálně. Dalším z pozitivních efektů je snížení počtu zbytečných/neúspěšných prohlídek a pravděpodobnost rychlejšího prodeje.

Čtěte také:

Rakousko od pondělí 8. listopadu zpřísňuje pravidla pro neočkované

Čtěte také:

3 věci, které zažijete pouze v Záhřebu

Čtěte také:

Tel Aviv: Dovolená v Amsterdamu Blízkého východu

Čtěte také:

Neapol - Co vidět a je třeba se ho opravdu bát?

Čtěte také:

Zapomenutý východní Island

Na tvorbu 3D půdorysů existuje několik ověřených nástrojů. Mezi takové patří například online nástroj Floorplanner, nebo PC aplikace SweetHome3D.

Pro realitní makléře, kteří nechtějí, nebo zkrátka nestíhají půdorysy kreslit sami, poskytujeme službu překreslení 3D půdorysů již od roku 2015. K vypracování tak postačí jednoduchý nákres rukou nebo sken stavebního výkresu. O zbytek se již postará online objednávkový systém.

2D a 3D půdorysy jsou ověřeným vylepšením inzerátu. V případě, že si chcete 3D půdorysy ve svých inzerátech vyzkoušet, naleznete na našem webu cenově a časově nenáročné řešení.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články