11.8 C
Brno
Čtvrtek, 1 června, 2023
DomůZahradaKyselina hyaluronová s kolagenem na pleť v kapslích

Kyselina hyaluronová s kolagenem na pleť v kapslích

Existuje spousta vitaminů a aktivních látek, které tělo potřebuje ke své správné funkci. Protože je lidský organizmus dokonalý systém, některé z nich je schopné za dobrých okolností vytvářet samo. Tak je tomu právě s kyselinou hyaluronovou a kolagenem. Tyto dvě aktivní látky představují v těle, laicky řečeno, lepidlo. Podílí se na správné struktuře šlach, kostí, chrupavek a podílí se na zdravě vypadající pokožce. Jak však tělo stárne, nedokáže produkovat dostatek těchto látek a je proto potřeba pomoci mu.

Kde brát kolagen a kyselinu hyaluronovou

Kolagen se běžně vyskytuje v drůbežím, hovězím a vepřovém mase. Dál například také ve vývarech nebo aspiku. Kyselina hyaluronová se vyskytuje v banánech, sóje, vnitřnostech. Její produkci v těle zvyšuje květák, špenát, rajčata nebo jahody. Kvalitu potravin ovlivňuje sezónnost. Dál pak také nejsme schopni jíst neustále totéž. Naštěstí existují kvalitní doplňky stravy, jejichž užíváním můžeme tělu zajistit dostatek kolagenu a kyseliny hyaluronové.

Pevná a hydratovaná pleť i s přibývajícím věkem

Čtěte také:

Využijte dovolenou v zimě na lyžování a získáte následující výhody

Čtěte také:

5 věcí, které musíte vidět v Českém Švýcarsku

Čtěte také:

Mystická Česká republika – navštivte místa se silnou energií

Čtěte také:

Cykloexpedice českou Vysočinou

Čtěte také:

Bizarní zvyky národů z celého světa

S přibývajícím věkem naše pokožka uvadá, pro nedostatek kolagenu a kyseliny hyaluronové může být našedlá, budíme se s kruhy pod očima a zaznamenáváme hlubší vrásky. Užíváním kyseliny hyaluronové, která na sebe dokáže vázat vodu a postupně ji uvolňovat, poskytujeme pokožce kvalitní hydrataci. Pravidelné užívání kyseliny hyaluronové

 Podporuje také tvorbu kolagenu, jehož dostatek v těle se podílí na krásně vypadajících a netřepících se nehtech a vlasech. Obě látky mají pozitivní vliv na správnou funkci pohybového aparátu.

Při užívání kapslí po dobu 3 měsíců lze předpokládat viditelný efekt na pokožce. Elasticita pokožky je lepší, omezuje se tvorba nových vrásek, pokožka je hydratovaná a je podpořen růst nových buněk.

Předchozí článekLabradorit
Další článekJak se vypořádat s otoky v obličeji? 
- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články